Dikilitaş Mah. Emirhan Cad. Beyaz Saray Apt. 2/4 Fulya - Beşiktaş / İSTANBUL
tr

Kamuoyuna Açıklama

24.09.2019
Kamuoyuna Açıklama

Sevgili Beşiktaş camiası, bilindiği üzere mevcut Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Sayın Fikret Orman bugün düzenlediği basın toplantısında görevi bırakacağını dile getirmiştir. Bundan sonraki sürecin 116 yıllık şanlı Beşiktaşımıza ve Beşiktaş’a gönül vermiş taraftarlarımıza hayırlı olmasını dileriz. Sayın Fikret Orman’ında şansı bol olsun. Umarız ki bir sonraki genel kurulda şeffaf bir şekilde icraatlarını anlatıp ibra olur. Şunu belirtmek isteriz ki, Beşiktaş ismi kişilerin üstünde ve sonsuza dek var olacak bir olgudur. Kendi ismini Beşiktaş isminden üstte görenler günü geldiğinde kaybetmeye mahkumdurlar.

Büyük Beşiktaş Federasyonu olarak, ortaya çıkış amacımız kişilerin değil Beşiktaş’ın menfaatleri peşinde koşmak olmuştur. Bu felsefe ile yeni seçilecek başkan ve başkan adaylarının bilmesini isteriz ki, her doğruda yanlarında ve her türlü yanlıştada karşılarında Büyük Beşiktaş Federasyonunu bulacaklardır.

Şanlı Beşiktaş camiası hiçbir zaman sahipsiz kalmamış ve kalmayacaktır da. Tüm yapılan yanlışları sorgulayıp hesap soracak, dürüst ve şeffaf olacak, Beşiktaşımızı üzmeyecek tüm başkan aday veya adaylarına şimdiden başarılar diler, camiamız için hayırlı olmasını temenni ederiz.

Büyük Beşiktaş Federasyonu

Büyük Beşiktaş Federasyonu