Sıkça Sorulan Sorular

[safir_faq question=”

BÜYÜK BEŞİKTAŞ FEDERASYONU NASIL KURULDU?

” answer=”

Büyük Beşiktaş Federasyonu, 5 adet derneğin bir araya gelerek kendi yönetim kurullarının aldığı ‘Federasyon olma’ kararı doğrultusunda kurulmuştur.

“]

[safir_faq question=”

BÜYÜK BEŞİKTAŞ FEDERASYONU NEDEN KURULDU?

” answer=”

Camiamız içerisinde kanayan bir yara olan ve kulübümüzden menfaat sağlamayı amaç bilen derneklerin faaliyetlerini kısıtlayarak, ‘Beşiktaş’tan menfaat sağlanmaz, Beşiktaş’a menfaat sağlanır’ politakasını hayata geçirmek ve doğru, temiz yönetim anlayışını tüm yönetimlere aşılamak amacıyla bir kontrol mekanizması olarak kurulmuştur.

“]

[safir_faq question=”

BÜYÜK BEŞİKTAŞ FEDERASYONU KİME KARŞI?

” answer=”

Büyük Beşiktaş Federasyonu, herhangi bir isme veya bir yönetime karşı değildir. İsim gözetmeksizin yanlışın karşısında, doğrunun yanında hareket edebilecek ve Beşiktaş menfaatlerini düşünen kurumsal bir yapıdır.

“]

[safir_faq question=”

BÜYÜK BEŞİKTAŞ FEDERASYONU KİMLERDEN OLUŞMAKTADIR?

” answer=”

Büyük Beşiktaş Federasyonu, camianın eskimeyen yüzleri ve her iş kesiminden kendi çalışma alanlarında başarı sağlamış deneyimli, profesyonel aynı zamanda genç ve dinamik bir ekiple yola çıkmıştır. Federasyonun şu anki başkanı Ferhat Kalsın’dır.

“]

[safir_faq question=”

BÜYÜK BEŞİKTAŞ FEDERASYONU’NUN NE GİBİ YARARLARI OLACAK?

” answer=”

Büyük Beşiktaş Federasyonu, özlenen temiz ve dürüst Beşiktaş’ı inşa ederken, üyeleri arasında dayanışmayı sağlayacak ve anlaşmalı olduğu kurumlar ile de üyelerine çeşitli fırsatlar sunacaktır.

“]

[safir_faq question=”

BÜYÜK BEŞİKTAŞ FEDERASYONU’NA NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

” answer=”

Büyük Beşiktaş Federasyonu’na kişisel üye olmak için öncelikli olarak federasyon bünyesindeki herhangi bir derneğe üye kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Eğer dernek olarak federasyon bünyesine girmek istiyorsanız, derneğinizin genel kurulunda alacağı karar doğrultusunda katılım sağlayabilirsiniz.

“]